Територія обслуговування

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

1. ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ДОСТУПНОСТІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ СТВОРЮЮТЬ І УТРИМУЮТЬ МЕРЕЖУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА ЇХНІХ ФІЛІЙ.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

2. З МЕТОЮ СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВСЕБІЧНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИ, РАЦІОНАЛЬНОГО ТА ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ НАЯВНИХ РЕСУРСІВ І МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ЇХ МОДЕРНІЗАЦІЇ СТВОРЮЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ОКРУГ.

Освітній округ— це сукупність закладів освіти (їхніх філій), у тому числі закладів позашкільної освіти, закладів культури, фізичної культури і спорту, що забезпечують доступність освіти для осіб, які проживають на відповідній території.

Рішення засідання виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради № 38 від 23.03.2021 "Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Великобурлуцької селищної ради"

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.